sobota, 31 sierpnia 2013

Nowe rozdziały? - informowanie?

Wiem, że co tydzień miałam wstawiać wam dokładne daty dodania nowych rozdziałów. Niestety będę musiała z tego zrezygnować. Zaczyna się szkoła, nie wiem jak to będzie z moim wolnym czasem, bo idę do nowej szkoły, na dodatek dochodzą jeszcze dojazdy (w jedną stronę 40 minut, więc nie jest kolorowo). Nie będę zawieszać blogów, ale możecie być przygotowani na to, że rozdziały będą dodawane rzadziej. To wszystko zależy od tego jak to wszystko się ułoży, a trochę się boję, że będę tak zawalona, że nawet nie będę miała czasu kliknąć głupiego przycisku (OPUBLIKUJ), a co dopiero mówić o pisaniu nowych rozdziałów. Dlatego nie będę już podawała konkretnych dat, tylko po prostu będę wstawiała rozdział kiedy będzie gotowy. Będę starała się robić to w miarę regularnie, ale nic nie obiecuję. Zresztą poinformuję was jeszcze dokładniej jak sprawa stoi. Może nie będzie tak źle i rozdziały będą pojawiały się tak często jak w czasie wakacji.

Pozdrawiam i dziękuję wam za to, że mimo wszystko jesteście. Nawet nie wiecie jak dużo dajecie mi siły i nie chodzi mi tylko o pisanie rozdziałów. Dzięki wam nawet najgorszy dzień staję się odrobinę lepszy.
Buziaczki :* :)

3 komentarze:

 1. 40 min dojazdu ? współczuje bedziesz musiała wczesniej wstawać :c

  OdpowiedzUsuń
 2. a wiesz kiedy bedzie na who i am ? ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dopiero drugi dzień szkoły, a nie jest kolorowo. Boję się pomyśleć co to będzie później. Najprawdopodobniej rozdziały będą pojawiały się w weekendy, ale pożyjemy zobaczymy. Nie chcę podawać konkretnej daty, bo wiem, że niektórzy będą wyczekiwać rozdziału, a ja mogę mieć taki zapieprz, że nie dam rady nic wstawić. Jednym słowem nie chcę was zawieść :)

   Usuń

Hej!

Obserwatorzy